-8%

Ендоскоп технічний EndoMaster ProView 5 із портативним екраном 2 камери 1920 x 1080p 5 метрів
3 100 ₴
2 852 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 941-12-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний ендоскоп з екраном 4,3" – спеціальний прилад, створений для візуального контролю важкодоступних внутрішніх поверхонь технічних об'єктів. З його допомогою найчастіше проводять ретельне обстеження інженерних систем та автомобільний огляд. Технічне пристосування складається з кількох основних частин: робочої та спостережної.
Для виведення картинки використовується кольоровий РК-дисплей (довжина діагоналі 4,3 дюйма). Цей пристрій з підсвічуванням забезпечує високу чіткість зображень у будь-яких експлуатаційних умовах.
Водонепроникна гнучка камера на двометровому проводі має максимальний захист від пилу та вологи, дозволяє виконувати техогляд (включно промисловий) у сильно запилених місцях та під водою. Його результати виводяться на екран із роздільною здатністю 1920х1080р.
Ендоскоп для авто працює 5-7 годин без заряджання. Місткість акумулятора становить 2600 мАг. Одне з основних його призначення – діагностика машини. З його допомогою можна швидко оцінити стан порожнин агрегатів, не піддаючи їх трудомісткому та тривалому розбиранню. Такий пристрій рекомендується використовувати для діагностики двигуна, щоб своєчасно виявляти та усувати можливі несправності.
Діагностичний ендоскоп з екраном 4,3 дюйма – надійний і надзвичайно корисний прилад, що має високу ефективність. Мати його має кожен власник авто, який постійно стежить за станом своєї машини.
Дисплей: 4,3-дюймовий кольоровий РК-дисплей
Роздільна здатність камери: 1920 x 1080p
Горизонтальний кут огляду: 70 °
Довжина кабелю: 5 м
Фокусна відстань: 4 см-500 см
Водонепроникність: IP67
Діаметр камери зонда: 8 мм
Місткість акумулятора: 2600 мАг
Час роботи: 5-7 годин
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Жорсткий |
| Тип передачі даних | Оптоволоконний |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Діаметр кабелю/трубки | 8 мм |
| Довжина кабелю/трубки | 5 м |
| Камера | |
| Кут огляду по вертикалі | 70 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 70 ° |
| Підсвічування | Так |
| Діаметр камери | 8 мм |
| Довжина камери | 20 мм |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Розмір монітора | 4 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| OSD-меню | Так |
| Підсвітка екрану | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Живлення | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 852 ₴





