
Точильний камінь двосторонній 400/1500 гритів, водяний абразив для ножів і небезпечних бритв, брусок корунд 10х3.5х2 см
480 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 941-12-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бажаєте, щоб ваші ножі завжди були гострими, як бритва? Точильні камені – це ваш надійний помічник. Вони дозволяють легко і швидко ув'язнити будь-який ніж у домашніх умовах. Завдяки різній зернистості, ви зможете досягти ідеальної гостроти.
Водний камінь треба попередньо замочити у чистій воді.
Час замочування визначається бульбашками повітря, які виділяє брусок.Великі пористі камені виділятимуть бульбашки, вбираючи воду близько 5 хвилин. Дрібніші, середньої зернистості, вимагають для насичення 10-15 хвилин.
Покладіть ножа на камінь лезом від себе. Підтримуйте постійний кут і злегка натискайте, проводячи лезом по каменю широкими рухами.
Точильний водний камінь подвійний
Зернистість 400/1500
Розміри 10*3,5*2 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 60 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Матеріал | Корунд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴




