
Точильний камінь двосторонній 1500/8000 грит, водяний абразив для ножів та бритв, брусок корунд 10х2.5х1 см
460 ₴
- Готово до відправки
Двосторонній абразив для заточування ножів, лез, ножиць.
Високоякісний точильний камінь забезпечує хороші результати заточування та тривалий термін служби.
Нековзна основа для безпечного заточування
Гарний зовнішній вигляд та відповідний розмір
Цей точильний камінь невеликого розміру, портативний та зручний для більш ефективного заточування.
Підходить для більшості операцій заточування
Чорна сторона каменю 1500 зернистість і це камінь вимагає кілька крапель води (зручно використовувати розпилювач маленький) перш ніж використовувати для заточування, зворотна біла сторона це 8000 зернистість для неї необхідно масло. Найбільш оптимальними для заточування можна вважати масла на водній основі та основі.Добре підходить олія камелії . Ця олія не має запаху, тому з нею комфортно працювати. Олія камелії добре для заточування абразивним бруском, так і для захисту леза від корозії.
Розмір 10*2,5*1 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 60 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Матеріал | Комбінований |
- Ціна: 460 ₴




