
Точильний камінь для ножів, лез та олівців 800/1500 грит (10х2х1 см), кишеньковий двосторонній абразивний брусок
375 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 941-12-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двосторонній абразив для заточування лез, ножиць.
Високоякісний точильний камінь забезпечує хороші результати заточування та тривалий термін служби.
Нековзна основа для безпечного заточування
Гарний зовнішній вигляд та відповідний розмір
Цей точильний камінь невеликого розміру, портативний та зручний для більш ефективного заточування.
Підходить для більшості операцій заточування
Чорна сторона каменю 1500 зернистість і зворотна сіра сторона 800 це камінь, що вимагає кілька крапель води (зручно використовувати розпилювач маленький) перш ніж використовувати для заточування лез. У сухому вигляді абразив використовую для заточування олівців або графіту для малювання.
Розмір 10*2*1 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів |
| Матеріал | Комбінований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴




