
Точильний камінь 240 грит (158x20мм) для верстата Apex. Абразивний брусок для чорнової заточки ножів
120 ₴
- Готово до відправки
Високоякісний точильний камінь забезпечує хороші результати заточування та тривалий термін служби.
Нековзна основа для безпечного заточування
Гарний зовнішній вигляд та відповідний розмір
Цей точильний камінь невеликого розміру, портативний та зручний для більш ефективного заточування.
Підходить для більшості операцій заточування
Камінь прикріплений до пластикової основи, що спрощує його кріплення до штанги. Також камінь можна використовувати окремо для ручного заточування. Це водний камінь і він вимагає перед початком роботи змочування водою (зручно використовувати маленький розпилювач), а після закінчення витерти або промити. Заточування водним точильним камінням відбувається не за рахунок тертя про сам камінь, а за рахунок тертя про суспензію (водний розчин абразиву). Тиснути на самі камені не потрібно, інакше вони будуть кришитися. Тиск при заточенні має бути мінімальним.
Розмір 158*20*10 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 158 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 60 г |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Матеріал | Корунд |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
- Ціна: 120 ₴


