
Кут заточування для заточування ножа 5*5 см - Шаблон кута заточування ножів 3 д друк
80 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 941-12-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вибір кута заточування – це баланс між гостротою та міцністю. Для делікатних продуктів потрібен гострий ніж із меншим кутом, але він потребує обережності. Для важких робіт підійде міцний ніж із великим кутом. Кут також впливає на те, як зручно вам буде працювати ножем.
Кут заточування – це кут між скосом леза та його робочою кромкою.
Матеріал PLA
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Тримач |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 10 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для ножів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴




