
Точильний камінь для ножів та небезпечних бритв 1000/3000 грит (18х6х3 см), двосторонній водний брусок, фінішна заточка
1 670 ₴
- Готово до відправки
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Точильний камінь для ножів та небезпечних бритв 1000/3000 грит (18х6х3 см), двосторонній водний брусок, фінішна заточка»
Бажаєте, щоб ваші ножі завжди були гострими, як бритва? Точильні камені – це ваш надійний помічник. Вони дозволяють легко і швидко ув'язнити будь-який ніж у домашніх умовах. Завдяки різній зернистості, ви зможете досягти ідеальної гостроти.
Водний камінь треба попередньо замочити у чистій воді.
Час замочування визначається бульбашками повітря, які виділяє брусок.Великі пористі камені виділятимуть бульбашки, вбираючи воду близько 5 хвилин. Дрібніші, середньої зернистості, вимагають для насичення 10-15 хвилин.
Покладіть ножа на камінь лезом від себе. Підтримуйте постійний кут і злегка натискайте, проводячи лезом по каменю широкими рухами.
Точильний водний камінь подвійний
Зернистість 1000/3000
Розміри 18*6*2,8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для ножів |
| Матеріал | Комбінований |
- Ціна: 1 670 ₴




