
Набір точильних каменів для верстата 8000 та 10000 грит (160х30 мм), фінішні абразиви для дзеркальної заточки ножів
980 ₴
- Готово до відправки
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір точильних каменів для верстата 8000 та 10000 грит (160х30 мм), фінішні абразиви для дзеркальної заточки ножів»
Високоякісний точильний камінь забезпечує хороші результати заточування та тривалий термін служби.
Нековзна основа для безпечного заточування
Гарний зовнішній вигляд та відповідний розмір
Цей точильний камінь невеликого розміру, портативний та зручний для більш ефективного заточування.
Даний камінь використовують для фінішного доведення та полірування ріжучої кромки. Він щільний і гладкий, добре шліфує заточені інструменти. Точильні камені з великою гритністю використовуються як для роботи з ножами, так і для інших інструментів, ріжуча кромка яких вимагає заточування бритв. Завдяки тому, що лезо стає після шліфування максимально гладким, заточування тримається довше, ніж без цієї процедури.
Для ефективної роботи з каменем потрібна олія. Найбільш оптимальними для заточування можна вважати масла на водній основі та основі олеїнової кислоти. Добре підходить олія камелії . Ця олія не має запаху, тому з нею комфортно працювати. Олія камелії добре для заточування абразивним бруском, так і для захисту леза від корозії.
Розмір 160*30 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 8 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для ножів |
| Матеріал | Кераміка |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
- Ціна: 980 ₴






